Youtube Reklamları

Dünya’da kobi ve büyük ölçekli işletmeler YouTube video reklamlarının, ürün ve şirket tanıtımı için daha iyi bir yol olduğunu keşfediyorlar.

YouTube Reklamları işinizin doğru kullanıcılara ulaşmasında TV reklamlarına göre daha etkilidir! Video reklamlarında TV reklamlarına göre sonuç almak daha hızlı ve kolaydır. Web sitenize ortalama % 20 trafik artışı sağlamaktadır. Tatil yerleriyle ilgili bir video izleyen kullanıcının izlediği videodan önce ve video izleme esnasında Otel veya tatilde ihtiyacı olacak ürünleriniz hakkında reklam gösterebilirsiniz!

Bu sayede Tıpı arama motoru reklamları gibi Ürün veya hizmetinizle alakalı kullanıcıları yakalar satış oranlarınızı TV reklamlarına göre artış sağlamaktadır.

Hedeflemede daha farklı yollarda vardır, örneğin seyahat kategorsinde arama yapan kullanıcılara video sonuçlarının listelendiği sayfada reklamlarınızı yine gösterebilirsiniz.

YouTube reklam fiyatları pahalı olmadığı gibi yüksek bütçelerede gerek yoktur!

Bir izleyici video izlemeyi seçer reklamlarınızı atla tuşuna basar veya reklamlarınıza tıklama gerçekleştirmeyip seçtiği videoyu izlediği sürece YouTube reklamları hiçbir ücret ödemezsiniz.

Eğer işinizi büyütmek için hazırsanız, biz size yardım etmek için hazırız.